Voyo.cz

Portál voyo.cz je nejznámějším internetovým průvodcem ve světě seriálu a filmů. Celý projekt je zaštiťován pod známou televizní stanicí Nova a není tedy divu, že zde můžete online sledovat všechny seriály TV Nova. Dokonce se vám může za menší příplatek podařit online spustit i nejnovější díl některých ze seriálů, jejichž premiérové vysílání na zmíněné televizní stanici ještě neproběhlo.

Jak voyo.cz funguje

Voyo.cz poskytuje divákům možnost online sledovat videa, filmy a seriály. Pokud stojí divák o to sledovat filmy a seriály online, pak je pro něj tento portál zaručeně výhrou. Bohužel, nic není zadarmo. Předplatné těchto výhod stojí necele dvě stovky na měsíc. Jak nám ale samotné voyo.cz na svých internetových stránkách říká, není to tak velký výdaj za možnost sledovat nezkrácené dlouhé filmy bez dalšího příplatku. Slovy samotných tvůrců těchto stránek, a musím jim dát za pravdu, by divák přibližně stejnou částku zaplatil při jedné návštěvě kina nebo koupi originálu jednoho kvalitního filmu.

Vše je jednoduché, aby si divák vyzkoušel, že bude se službou spokojený, může si celou stránku včetně všech jejích výhod zpočátku jen vyzkoušet. Zkušební doba je sedm dní, na konci této doby, tedy sedmého dne, musí divák buď odstoupit bezplatně od smlouvy s voyo.cz a nebo uhradit celý další měsíc, kdy pak může online a bez omezení sledovat filmy a seriály. Pokud se divák přece jen touží podívat na některý z filmů nabízených tímto portálem, pak má možnost vyhnout se platbě předplatného tím, že si vybere jeden z tzv. „premiérových titulů“ na ten si zaplatí předplatné na následující dva dny a může shlédnout tento jediný film bez nutnosti platit za celý měsíc.

Co všechno zde najdete

Pravidelní diváci seriálů z dílen televizní stanice Nova si budou doslova libovat. Pokud se třeba divák zpozdí v práci nebo z jakékoliv jiné příčiny nestihne nejnovější díl svého oblíbeného seriálu, může si ho kdykoliv a bez příplatku online spustit na voyo.cz přímo ve svém počítači. Zároveň se zde některé díly seriálů dají sledovat ještě s předstihem oproti televiznímu vysílání. Například oblíbený Comeback, zatím neodvysílaný premiérový díl si můžete klidně pustit legálně sami doma a ukojit tak svou zvědavost o několik dnů dříve. Celá tato legrace stojí jen několik málo desítek korun navíc k měsíčnímu předplatnému. Navíc si zde může divák bez problémů vybrat jakýkoliv film z nabídky a ten si potom online pustit bez dalšího placení a omezení, už nemusí řešit neustálé a snad nikdy nekončící reklamní sloty a to, že se ten večer nevysílá film podle jeho představ. Je zde dokonce možnost sledovat filmy i v rozlišení HD. Do svého počítače navíc nemusíte instalovat nic navíc, úplně vám postačí klasický flash player, aby videa na voyo.cz správně fungovala. Před zahájením zkušební doby navíc má divák možnost podívat se, zda je jeho počítač nastaven správně a jestli se video normálně přehrává.