Ivio.cz a Ivio.tv

Jde o zcela nový internetový portál filmotéky. Celý projekt vede společnost Hollywood Classic Entertainment, která tento server otevřela i pro Evropu. Filmy zde může divák shlédnout online a zdarma bez registrace. Je to novinka na poli českého internetového sledování filmů. Oproti konkurenčnímu portálu Voyo.cz, který spravuje vysílací televizní stanice Nova, můžete na tomto portálu sledovat některé filmy zcela zdarma. Divák nepotřebuje ani nic speciálního k tomu, aby mu video z Ivio.tv bez problému fungovalo. Všechny filmy, vide a seriály se onlina spouští přímo na stránce filmotéky, jediné co potřebujete, je funkční flash player, který však většina počítačů už obsahuje, neboť právě jemu vděčíme za správné zobrazování reklam, videí atd.

Jak Ivio.tv funguje

Ivio.tv je filmotéka, která svým fanouškům a divákům přináší možnost online sledování filmů, videí a humorných seriálů. Každý divák si může vybrat o co přesně stojí, neboť server poskytuje několik nabídek. První z těchto možností je, že si divák bez registrace může po internetové síti pouštět vybraná a stránkou zpřístupněná videa. Všechno má však svou cenu, pokud se divák rozhodne neregistrovat se a neplatit předplatné, musí se smířit s tím, že bude pravidelně vídat reklamní sloty. Reklamy lze odstranit, pokud si to divák bude hodně přát dá se i bez uhrazení prémiového účtu zaplatit jen několik málo desítek korun a na celý měsíc se reklam zbaví.

O premiérových účtech

S prémiovým účtem je to trochu komplikovanější, stránka ivio.tv nabízí hned několik možností, mezi kterými pak divák musí pečlivě volit. Začíná se týdenním předplatným, pokračuje se měsíčním, které se svojí cenou totožné s českým internetovým portálem podobného zaměření voyo.cz, pak si lze za zvýhodněnou částku zaplatit předplatné na čtvrt roku nebo na jeden celý rok. Předplatné celého roku sledování videí se pohybuje kolem necelých dvou tisíc korun. S prémiovým účtem získává divák nových výhod. První z nich je třeba to, že se mu zpřístupní absolutně všechna videa, která filmotéka obsahuje, neboť u některých videí nebylo možné zařadit je do bezplatného vysílání pouze s reklamou. Dalším obrovským plus je, že všechna videa běží v kvalitě HD. A co je vůbec nejlepší, zaplacením premiérového účtu získává divák automaticky možnost si filmy a seriály i stahovat.

Politika Ivio.tv je až přehnaně jednoduchá. Nevede žádné registrace, nemusíte se tak přihlašovat ani po zaplacení si premiérového účtu, stránka si vás „pamatuje“. Navíc je taky možnost využívat předplatné až na čtyřech domácích zařízeních. Legální sledování a stahování filmů a seriálů nebylo nikdy jednodušší.